O nas

Zapraszamy do naszego profesjonalnego showroomu
Kontakt

538 000 420
kielce@fmbmeble.pl

Adres

ul. Bohaterów Warszawy 6/3C
Kielce, Polska

Godziny

Pn-pt: 9-17
Sb: 9-12

FMB MebleO nas

Jesteśmy firmą niemal rodzinną opartą na przyjaźni i zaufaniu, zbudowaną na dwóch przeciwstawnych, a jednocześnie wzajemnie uzupełniających się energiach – wrażliwości i sile biznesu.

szafki kuchenne na wymiar

Potrzeby klientów

Wrażliwość pozwala nam tworzyć dokładnie to, czego potrzebują nasi Klienci.
Pozwala nam ona na znacznie więcej niż tylko wsłuchiwanie się w ich potrzeby. Dzięki niej wyprzedzamy je i budujemy jakość, po którą wystarczy tylko sięgnąć. Tym samym otwieramy przed naszymi Klientami drzwi do niezwykłego świata, zanim jeszcze zdążą do nich zapukać.

kuchnia na wymiar

Wyczucie rynku

Siła biznesu, daje nam niezwykłe wyczucie rynku dzięki której pewną ręką prowadzimy naszą firmę skutecznie opierając się wahaniom gospodarki. Jesteśmy dzięki temu silnym partnerem biznesowym, który doskonale wie, w którym kierunku zmierzać i jak osiągnąć zamierzone cele.

Rozwijamy się dla naszych Klientów

Nasza firmaSzeroka oferta

Nie przesadzimy, gdy powiemy, że jesteśmy wszechstronni, jako że zajmujemy się aranżacją, produkcją i montażem mebli na wymiar dla Klientów indywidualnych, a jednocześnie jesteśmy wykonawcą hurtowym kompleksowych zleceń w zakresie zabudowy kuchennej.

Sięgamy po najnowsze technologie i współpracujemy wyłącznie z renomowanymi Partnerami, jak Peka czy Blum prezentującymi najwyższy wymiar jakości.

 

Nasza firmaInspiracje i rozwój

Każdego dnia sięgamy po nowe inspiracje w obszarze designu. Odwiedzamy największe targi meblarskie w Europie. Współpracujemy z najwybitniejszymi architektami i projektantami wnętrz.
Rozwijamy się, by dawać naszym Klientom to, co najlepsze.

Nasz zespółNasi fachowcy

W naszym wykonaniu tworzenie mebli kuchennych przestaje być rzemiosłem, a staje się sztuką.

Każdy przygotowany projekt cechuje indywidulane podejście, łącząc w sobie wizje i potrzeby naszych Klientów oraz nasze koncepcje budowane na wiedzy, doświadczeniu i zamiłowaniu do tego, co robimy. W naszym wykonaniu tworzenie mebli kuchennych przestaje być rzemiosłem, a staje się sztuką.
Nasze meble znajdują Odbiorców na całym świecie, a odległość nie ma żadnego znaczenia, bo jesteśmy mistrzami w przekraczaniu granic, tych geograficznych i tych na mapie wyobraźni.

Właściciel

Łukasz Ociepa

Dyrektor Handlowy

Paweł Oficjalski

Koordynator ds. projektów

Joanna Oficjalska

Projektant Mebli

Katarzyna Posłowska

Projektant Mebli

Eligia Mazurczak

e-mail: e.mazurczak@fmbmeble.pl
tel: 691 398 035

Projektant Mebli

Karolina Brzoza

Produkcja

Nasza firma ma już ponad 20 lat, a największy jej rozwój nastąpił w 2011 roku, kiedy produkcja przeniosła się do wielkiej hali, wtedy pojawiło się miejsce na rozwój wyposażenia produkcyjnego. Od tego czasu nieustannie poszerzamy naszą produkcję włączając do pracy nowe maszyny, by zwiększyć możliwości naszej fabryki i tworzyć meble w najlepszych warunkach.