Meble na wymiar Kielce

Meble na wymiar Kielce

Nasza firma, która  wykonuje meble na wymiar, kuchniegarderobyłazienki  czy sypialnie, powstała ponad dwadzieścia lat temu samym sercu województwa świętokrzyskiego w Kielcach. Przez te lata doskonaliliśmy nasze umiejętności, braliśmy udział w wielu szkoleniach, targach tych w Kielcach, ale nie tylko. Robimy wszystko by nasze meble na wymiar spełniały oczekiwania naszych klientów z Kielc. Rozpoczynając pracę nad projektem mebli na wymiar staramy się tworzyć meble, które będą funkcjonalne i praktyczne, często jednak najważniejszym aspektem przy tworzeniu  mebli na wymiar dla inwestora jest Design. Jeśli klient nie ma sprecyzowanej wizji swojego wnętrza, poszukujemy stylu, którym będzie się czuł najlepiej. Meble na wymiar są tworzone indywidualnie dla każdego klienta dzięki takim możliwością można stworzyć niepowtarzalne meble na wymiar w każdym stylu, które spełnią wszelkie potrzeby klientów z Kielc, Krakowa czy Warszawy.  Nasza produkcja mebli na wymiar w Kielcach jest wyposażona w wiele maszyn dzięki temu większość elementów mebli na wymiar tworzymy sami, posiadamy również lakiernię, dzięki temu możemy mieć pełną kontrolę nad ostatecznym wyglądem naszych mebli na wymiar. Obecnie w naszej firmie FMB w Kielcach pracuje ponad trzydziestu pracowników, są to projektanci, montażyści czy stolarze, wszyscy mają wspólny cel, stworzyć  meble na wymiar, które będą najwyższej jakości i spełnią wszelkie oczekiwania naszych  klientów.  Obecnie posiadamy dwa salony mebli na wymiar w Kielcach, wkrótce planujemy otwarcie trzeciego salonu w Warszawie. Nasze meble na wymiar w Kielcach zdobyły ogromne zaufanie nie tylko w mieście rodzinnym, obecnie pracujemy w całej Polsce, a nawet w Niemczech, Belgii, Anglii czy w Stanach Zjednoczonych. By poznać lepiej naszą firmę, która tworzy meble na wymiar w Kielcach poniżej przedstawiamy proces tworzenia kuchni w naszym salonie FMB  w Kielcach.

1. Pierwsze spotkanie w naszym salonie mebli na wymiar w Kielcach.

Pierwszym krokiem do stworzenia mebli na wymiar w naszym salonie w Kielcach jest spotkanie w naszym biurze FMB lub spotkanie online, preferujemy spotkania na miejscu jednak w związku z tym, że tworzymy meble na wymiar dla klientów  w całej Polsce oraz poza jej granicami spotkanie online jest również  dobrym rozwiązaniem. Podczas pierwszego spotkania najważniejszym elementem tworzenia mebli na wymiar są wymiary pomieszczeń oraz indywidualne potrzeby naszych klientów, które pozwolą nam naszkicować meble na wymiar w taki sposób by spełniały swoją funkcję oraz ułatwiały organizację w domu. Właśnie na tym etapie wybieramy wyposażenie wnętrza mebli na wymiar, w przypadku kuchni na wymiar są to carga, szuflady czy systemy narożne. Oraz wstępne materiały z których powstaną meble na wymiar w Kielcach. Gdy wszystko mamy ustalone rysujemy szkic mebli na wymiar oraz wyceniamy projekt.

2. Umowa mebli na wymiar  Kielc

Po akceptacji  wyceny przez klientów mebli na wymiar z Kielc, podpisujemy umowę z inwestorem w tym samym czasie możemy zająć się  dokładniej wyborem kolorystyki materiałów. Na tym etapie wykonujemy również próbki frontów do mebli na wymiar  w różnej kolorystce. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie ponieważ klient, może zabrać próbkę na realizację i dopasować odcień do podłogi czy płytek.

3. Projekt mebli na wymiar Kielce

Po wszystkich ustaleniach z klientami i akceptacji wstępnych materiałów, przystępujemy do projektowania mebli na wymiar w programie, jest to kluczowy moment dla klientów, w którym zobaczą wizualizacje 3D. Zwykle wykonujemy kilka wersji wizualizacji by klient mógł łatwiej podjąć decyzję, którą propozycję ostatecznie wybierze . Podczas tego etapu inwestor może nanosić zmiany kolorów oraz wymiarów mebli na wymiar. Po ostatecznym wyborze wersji mebli na wymiar, rozpoczynamy opis rysunków technicznych mebli na wymiar, projektanci mebli dokładnie opisują wymiary oraz niestandardowe rozwiązania mebli by produkcja mebli na wymiar w Kielcach mogła prawidłowo zbudować każdy mebel.

4. Produkcja mebli na wymiar w Kielcach

Kiedy projekt oraz wizualizacje są wykonane, a klient wybierze wersję ostateczną, produkcja FMB przystępuje to realizacji mebli na wymiar. Pierwszy krok to zamówienie wybranych przez klientów materiałów, następnie kiedy  materiały są już na miejscu rozpoczyna się faktyczny proces mebli na wymiar. Nasz park  maszynowy oraz lakiernia umożliwia nam wykonanie całej pracy na miejscu. Po całym procesie tworzenia montażyści dokonują próbnego składania mebli na wymiar by zweryfikować  przebieg całej pracy.

5. Montaż mebli na wymiar z Kielc

Ostatni etap pracy to już montaż mebli na wymiar u klientów. Czas montażu zależy oczywiście od ilości mebli i trwa od 4 dni do nawet trzech tygodni.